Askıda Mama Kampanyası

Wishing Green’i kurarken farkındalık oluşturmanın yanında, karımızın bir kısmını daima hayvanlar yararına harcamaya karar vermiştik. Marka olarak henüz yolun çok başında olsak da, bizi destekleyen herkese teşekkür ediyor ve bu vesileyle “Askıda Mama Kampanya”mızı başlatıyoruz.

Bildiğiniz gibi ülkemizde yardıma muhtaç çok fazla sokak hayvanı var. Gönüllüler ve kurumlar bu hayvanların bakımıyla ilgilense de hepsine yetişmeleri mümkün değil, özellikle bağışlarla ayakta kalmaya çalışıyorlarsa.

Biz de Wishing Green olarak elimizden geldiğince bu oluşumları desteklemek ve sizin de yardımınızla katkı sağlamak istiyoruz. Bu sebeple Askıda Mama Kampanyası’nı hayata geçiriyoruz. Çeşitli konularda farkındalık oluşturmak için tasarladığımız rozetlerden alarak mama kumbaramıza 100g eklemiş olacaksınız. Biriken mamaları acil ihtiyacı olan gönüllülere ulaştıracak ve gerektiğinde de kendimiz dağıtacağız.

Siz de mahallenizdeki, sokağınızdaki canları besliyor musunuz? Ya da besleme yapan ve mamaya ihtiyacı olan birilerini mi tanıyorsunuz? Bizimle iletişime geçin, mamalara ulaşın/ulaştırın!

Bu kampanyamızı uzun süre devam ettirmeyi düşünüyoruz. Amacımız sizin de desteğinizle olabildiği kadar çok hayvana ulaşmak ve onlara bakan gönüllülere umut ışığı olmak 💚

Rozet modellerimize göz atmak için burayı tıklayabilirsiniz.